• ورود
 • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

کوچینگ شش ماهه اهداف

وارد کردن یک توضیح کوتاه از دوره

طبق تحقیقات، تنها ۸ درصد افرادی که هدف دارند، به هدفشان می رسند!

چندین سال پیش آمار تکان دهنده ای از سوی دانشگاه UCL ارائه شد که نشان می داد که تنها ۳ درصد افراد جامعه اهداف مکتوب داشتند! از آن پس بسیاری از مدرسان هدفگذاری روش های مختلفی را برای هدفگذاری اصولی ارائه دادند. کتاب های بسیاری در این زمینه نگارش شد. کارگاه های بسیاری برگزار شد تا این آمار را دست خوش تغییر کند. اما فاجعه زمانی بود که تحقیقات بعدی دانشگاه Scranton نشان داد:

تنها و تنها ۸ درصد افرادی که هدف گذاری صحیح و اصولی انجام داده اند، به اهدافشان می رسند!

خبر خوب اینجاست که راهکار غلبه بر بسیاری از مواردی که مانع از رسیدن به هدف می شوند در دوره هدف گذاری و برنامه ریزی فوق حرفه ای ارائه می گردند اما خبر بد این است که:

یکی از این عوامل، نداشتن یک همراه خوب در طول مسیر رسیدن به اهداف است. همراهی که بتواند:

 • مشوق شما باشد.
 • برنامه هایتان را پیگیری کند.
 • مراقب باشد تا از مسیر اهدافتان منحرف نشوید!
 • دائما میزان پیشرفت شما در طول مسیر آنالیز کند.
 • هر گاه در طول مسیر خسته شدید، به شما انگیزه دهد.
 • هرگاه میزان پیشرفتتان کم شد، به شما تذکر دهد!
 • برنامه ریزی منظم را به شما یادآوری کند.
 • اجازه ندهد از مسیر اهدافتان دور شوید.
 • هرگاه به حاشیه رفتید به شما تذکر دهد.

و به طور کلی مانند یک مربی فوتبال، شما را از زمین های خاکی به بازیکن تیم های دسته یک اروپایی تبدیل کند.

خبر خوب دیگر اینکه، این محصول تهیه شده تا این مربی را در اختیارتان بگذارد.

معرفی محصول کوچینگ شش ماهه هدف گذاری

با تهیه این محصول شما یک مربی هدفگذاری برای خودتان انتخاب می کنید. این مربی زیر نظر اساتید هدفگذاری آکادمی ارتقا و در سطح بسیار حرفه ای آموزش دیده است تا شما را به اهدافی که می خواهید برساند. پس از تهیه این محصول، این مربی به مدت شش ماه، هر هفته روز جمعه با شما تماس خواهد گرفت و با پرسشنامه ای تخصصی، پیشرفت شما را ارزیابی خواهد کرد. در این تماس، مربی شما، برنامه هایی را که هفته پیش انجام داده اید و برنامه ای را که برای هفته آینده دارید، آنالیز میکند و آن ها را در فایلی که مخصوص شماست ثبت می نماید. مسیری که در این یک هفته طی کرده اید به دقت توسط مربی مورد بررسی قرار می گیرد تا اگر کارهایی که انجام داده اید در راستای رسیدن به اهدافتان نباشد به شما گوشزد شود. این بررسی شامل کلیه کارهایی است که روزانه انجام می دهید. از ورزش کردن و تغذیه گرفته تا میزان نظم شخصی و ساعات استفاده از تلفن همراه و ….

در این تماس تلفنی شما می توانید موانعی را که در طول هفته داشته اید با مربی تان در میان بگذارید تا شما را راهنمایی کنند. اگر به هر دلیلی مشکلی دارید که بسیار عمیق می باشد، مربی مسئله شما را با تیم مشاوران هدف گذاری مطرح خواهد کرد تا بهترین راهکار توسط یک تیم متخصص برای شما ارائه شود. هر ماه، مربی، نمودارهای میزان پیشرفتتان را برای شما ارسال می کند تا میزان رشد یا پس رفت خود را مشاهده کنید و طبق این نمودارها نکات تکنیکال را برای افزایش پیشرفتتان به شما خواهد گفت.

پیش نیاز این محصول چیست؟

این محصول مختص افرادی است که در کارگاه هدفگذاری و برنامه ریزی فوق حرفه ای ارتقا شرکت کرده اند یا محصول غیرحضوری آن را تهیه نموده اند. اگر در این کارگاه ثبت نام نکرده اید می تواند محصول غیر حضوری آن را تهیه کنید و یا در کارگاه هدفگذاری و برنامه ریزی فوق حرفه ای پیش ثبت نام کنید تا در اولین کارگاه ما شرکت نمایید. برای اطلاع از زمان کارگاه بعدی می توانید با شماره ۰۹۱۲۰۱۵۳۷۴۲ تماس حاصل کنید. محتویات دوره غیر حضوری هیچ تفاوتی با محتویاتی که در کارگاه ارائه می شود ندارد و اگر نکته ای در کارگاه های بعد به محتویات اضافه گردد، قطعاً محصول غیر حضوری نیز برروزرسانی خواهد شد.

ظرفیت دوره

این دوره برای اولین بار است که در ایران توسط آکادمی ارتقا ارائه می شود. جالب است بدانید که تنها در معدودی از کشور های توسعه یافته مربی هدفگذاری با این الگو وجود دارد. همچنین همانگونه که گفته شد، این دوره برای هر فرد بصورت خصوصی برگزار می گردد، و مربی بصورت خصوصی و تلفنی با شما در ارتباط خواهد بود. لذا به منظور افزایش کیفیت دوره ای که تحت نظر مربی هستید، هر مربی، گزارش افراد تحت نظر خود را دائماً به تیم تحقیق و توسعه آکادمی ارتقا ارائه می دهد تا نهایت بازدهی ممکن را از این دوره ی یک ساله دریافت نمایید. به همین خاطر در حال حاضر در هر ۶ ماه تنها ۱۷ نفر آن هم بعد از مصاحبه تلفنی برای این دوره انتخاب می گردند و مربی در اختیارشان قرار می گیرد. چرا که با توجه به تجربیات گذشته، بیشتر از این مقدار، کیفیت دوره را پایین خواهد آورد.

 

۰

آیا پس از تهیه این محصول، رسیدن به اهدافم قطعی است؟

قطعاً شما هم قبول دارید که داشتن چنین ادعایی به هیچ وجه شرافتمندانه و اخلاقی نیست. ما هم چنین ادعایی نداریم. هیچ گاه هم نمی توان نقش عوامل و موانع بیرونی را در عدم موفقیت نادیده گرفت. در نظر بگیرید فردی را که در مسیر رسیدن به اهداف تحصیلی اش، صاحب فرزندی شود. یا فردی را در تصور کنید که پس از هدفگذاری، همسر یا مادرش بیمار شود و مجبور به پرستاری از وی باشد. مطمئناً رسیدن به هدف برای این دو فرد سخت تر می شود. اما به این حقیقت ایمان داریم که رسیدن به اهداف هرچقدر سخت هم که باشد، شدنی است. میزان زیادی از این حقیقت به انتخاب درست اهداف مرتبط است که در دوره ی «هدفگذاری و برنامه ریزی فوق حرفه ای» به طور مفصل مورد بررسی قرار گرفت. اما همواره داشتن یک مربی که همراه فرد باشد، تلاش های او را هوشمندانه تر خواهد نمود. مطمئناً یک مربی عواملی را می بیند که فرد قادر به دیدن آن ها نیست چرا که در مسیر خود غرق شده است. پس قطعاً  داشتن یک مربی در مسیر اهداف، می تواند معجزه گر باشد.

مربیان این دوره چه کسانی هستند؟

قبل از اینکه با مربیان این دوره آشنا شوید، جالب است بدانید که آماده سازی دوره ی «هدفگذاری و برنامه ریزی فوق حرفه ای» مدت زمان زیادی به طول انجامید. در این مدت ضمن پژوهش بر روی رفرنس های مختلف دنیا، آزمایشات مختلفی بر روی اعضای تیم ارتقا جهت بازخورد روش های مختلف هدف گذاریِ متداول دنیا انجام گردید. ماحصل این پژوهش ها و آزمایش ها، کارگاه جامع هدف گذاری و برنامه ریزی فوق حرفه ای بود که اکنون محصول غیرحضوری آن را در سایت ارتقا مشاهده می کنید. یکی از نتایج جالب این پژوهش ها این بود که عدم ارزیابی میزان پیشرفت در مسیر اهداف، و نیز موانعی که در مسیر رسیدن به هدف وجود دارند، از مهمترین عوامل عدم دست یابی به اهداف می باشند. لذا تیم تحقیق و توسعه ارتقا بر آن شد تا اولاً یک پلت فرم استاندارد را بمنظور ارزیابی میزان پیشرفت افراد در مسیر رسیدن به اهدافشان طراحی کند. دوماً شروع به تعلیم مربیانی نمود تا بتوانند با توجه به این پلت فرم، افراد مختلف را بطور درست ارزیابی کنند. این مربیان پس از گذراندن دوره های هدفگذاری و برنامه ریزی پیشرفته و نیز طی یک ماه کارآموزی پیش مربیانِ دیگر، توانایی هایی را کسب می کنند که قادرند پس از بررسی لیست اهداف یک فرد و نیز طی مصاحبه های تلفنی هفتگی با وی ، میزان پیشرفت او را بررسی کنند و در صورت  مشاهده ی نشانه هایی که فرد در حال دور شدن از مسیر اهدافش هست، علاوه بر تذکرات لازم، راه حل های مختلف را نیز به او نشان دهند. این مربیان بطور ماهانه در جلساتی که اعضای تیم تحقیق و توسعه ارتقا نیز حضور دارند، جمع می شوند و تجربیات خود را به اشتراک می گذارند. همچنین اگر افراد، مشکلات خاصی در مسیر رسیدن به اهداف داشته باشند، این مربیان مسائل را به تیم تحقیق و توسعه ارجاع می دهند تا پس از تحقیقات لازم، راه حل مورد نیاز به فرد ارائه گردد.

مبلغ سرمایه گذاری شما

مبلغ سرمایه گذاری شش ماهه شما برای داشتن یک مربی فوق حرفه ای هدفگذاری، تنها ۲ میلیون و پانصد هزار تومان در نظر گرفته شده است. اگر فکر میکنید این مبلغ برای تضمین رسیدن شما به اهدافتان زیاد است آن را با مبالغ زیر مقایسه کنید:

 • ااگر در هفته فقط یک پیتزای مخلوط بسیار معمولی با نوشابه بخورید، آخر سال مبلغ ۲,۰۸۰,۰۰۰ تومان بابت یک پیتزا در هفته پول پرداخت کرده اید.
 • اگر همین پیتزا را در یک رستوران خوب میل نمایید، این مبلغ تا ۳,۶۴۰,۰۰۰ تومان برای یک پیتزا در هفته افزایش پیدا می کند!
 • یک معلم ریاضی دبیرستان، بطور میانگین برای هر یک جلسه خصوصی ۱۰۰,۰۰۰ تومان است. و اگر به مدت شش ماه و در هفته تنها ۱ جلسه برای یک کتاب معمولی ریاضی دبیرستان بخواهیم معلم تقویتی بگیریم، باید ۲,۴۰۰,۰۰۰ بپردازیم!

حال در نظر بگیرید که یک مربی حرفه ای قرار است به مدت شش ماه، هر هفته با شما اهدافتان را بررسی کند. اکنون فرض کنید تنها با خوردن یک پیتزای کمتر در ماه، آخر سال به اهدافی برسید که برایتان میلیون ها تومان ارزش افزوده خواهند داشت. مطمئناً با توجه به موارد بالا قبول دارید که ارزش یک مربیِ هدف گذاری می تواند میلیون ها تومان باشد چرا که یک مربی، تنها در عرض چند ماه شما را به اهدافی میرساند که چندین برابر پولی را که سرمایه گذاری کرده اید، بدست می آورید! پس مطمئناً قبول دارید که برای داشتن یک مربی خصوصی و البته فوق حرفه ای برای رسیدن به اهدافتان باید بهانه های زیر را کنار بگذارید:

الان فرصتشو ندارم، باشه چند وقت دیگه

با این قیمت ارزشش رو نداره!

من چه با مربی و چه بدون اون، هیچ وقت نمی تونم به اهدافم برسم!

این مربی هم یه ترفند جدیده که جیب ما رو خالی کنه!

این چیزا الکیه، آدم اگه هدف داشته باشه به همه چی میرسه!

بعید میدونم مربی اثری داشته باشه

این برای بقیه است نه برای من!

و …

این مورد و بسیاری از بهانه های دیگر، ساخته شده اند تا ۹۷ درصد انسان ها معمولی باشند. حال تصمیم با شماست می توانید سال به بعد به اهدفتان برسید یا جزو ۹۷ درصد معمولی جامعه باقی بمانید!

 

این محصول خیلی خوب است، اما الان پول ندارم!

نگران نباشید! هر مسئله ای راه حلی دارد. اما قبل از هر چیز پیشنهاد میکنیم این ویدئوی بسیار جالب را از دست ندهید:

 

راه حل مسئله در این جاست. همانگونه که دیدید، حتی اگر یک محصل دبیرستانی باشید، حتی اگر کم سواد ترین فرد در کلاس هم باشید که بیشتر از چهار عمل اصلی را بلد نیست، اگر «چرایی» زندگی تان را بیابید، صرف نظر از هر گونه «چگونگی» می توانید به آن برسید! اگر هیچ پولی ندارید و حتی برای تهیه ضروری ترین های زندگی نیز با مشکل مواجه هستید، قبول داریم که تهیه مبلغ هرچند مناسب این دوره برایتان سخت است اما قطعاً قبول دارید که شدنی است. مگر اینکه اهدافی برگزیده اید که مغایر با «چرایی» شماست! در این صورت تجربه ثابت کرده که احتمال رسیدن به آن چه با مربی و چه بدون مربی، بسیار کم است (برای هدفگذاری درست می توانید، در دوره هدفگذاری ارتقا را ببینید). اگر چنین است، پیشنهاد می کنیم همین الان این صفحه را ببندید و به کار دیگری مشغول باشید. اما اگر اهدافتان با چرایی زندگی تان هم راستاست، مطمئناً تهیه هر مبلغی برایتان مقدور خواهد بود وگرنه باید به «چرایی» اهدافتان شک کنید!

ضمانت رضایت ۱۰۰٪ شما از این دوره

از آنجایی که برای آموزش مربیان هدفگذاری تلاش فراوانی مطابق با استاندارهای آموزشی صورت گرفته است، لذا مطمئنیم که این یک فرصت بی نظیر برای شما خواهد بود. لذا این ضمانت را به شما می‌دهیم که در صورت عدم رضایت شما از مربیتان تا دو ماه اول، تمام مبلغ پرداختی شما را بدون هیچ گونه سوالی و با رضایت کامل به شما بازگردانیم.

 

گارانتی ارتقا

اینجانب پویا معتمدی، هم موسس و مدیرعامل آکادمی ارتقا، ضمانت مینمایم چنانچه به هر دلیلی این دوره آموزشی نتواند رضایت شما را جلب کند، آماده هستیم وجه پرداختی شما را بدون هیچ شرطی، عیناً عودت دهیم. معیار تشخیص تنها و تنها نظر شخصی شماست و هیچگونه سوالی بابت عودت پرسیده نخواهد شد.

تحت چه شرایطی می توانم درخواست بازگشت وجه نمایم؟

هیچ شرط خاصی وجود ندارد! تا دو ماه پس از ثبت نام، به هر دلیلی که تمایل داشتید وجه خود را پس بگیرید، کافیست در پنل کاربری خود، به ما تیکت بزنید و یک شماره کارت به ما بدهید. مبلغ شما در کمتر از ۳ روز کاری به حساب شما باز خواهد گشت.

موجب امتنان خواهد بود اگر هرگونه سوال یا پیشنهاد شما را در باره ی این دوره پاسخ دهیم. لطفاً سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما در میان بگذارید.

برنامه درسی دوره

ماه اول
ارزیابی ماه اول 00:00:00
ماه دوم
ارزیابی ماه دوم 00:00:00

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
 • 5 ستاره0
 • 4 ستاره0
 • 3 ستاره0
 • 2 ستاره0
 • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قيمت ۳,۷۰۰,۰۰۰ تومان شرکت در دوره15 ظرفیت باقیماندهامتیاز: 0 از 0 رای

0

 • 6 ماه
 • 15 ظرفیت
0 دیدگاه
19 دانشجو

اطلاع رسانی

جستجوی دوره ها

دوره های پیشنهادی

کلیه حقوق این سایت برای آکادمی ارتقا محفوظ است.