• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

غلبه بر کمالطلبی

معرفی دوره غلبه بر کمالطلبی منفی

میخوام مهلکترین و وحشتانکترین بیماری بین ایرانیهارو براتون معرفی کنم! تو اکثر مقالاتم میگم که اگه این حس یا فلان برنامه رو تو زندگیت نداری ادامه مقاله رو نخون. اما اینجا ازت خواهش میکنم تا تهِ تهِ تهش بخونی. جان من بخون! تو رو به اون سه تا خط لوگو ارتقا(!) قَسَمِت میدم بخونی! باشه؟ مرسی ازت! دمت گرم!

چون این بیماری خیلی بدتر از کرونا واگیره و جوری آدمو زمین میزنه که خودش که نه تنها روجت خبر دار نیست که فکر میکنی یه رفتار فوق‌العاده رو هم انجام میدی! اصلی ترین علتش هم برمیگرده به نظام خانوادگی و تربیتیِ ما. جایی که اگه ۲۰ نمیشدیم، اگه اول نبودیی یعنی باخته بودیم! دیگه فرقی نداشت دوم شدیم یا صدم! دوران ابتدایی یادتون هستش تو درس دیکته، به اون صدتا لغتی که درست نوشته بودیم نمره نمیدادن، بلکه بخاطر اون دوتا غلط املایی از ما نمره کم میشد!… بیخیال بگذریم!

این همه سختگیری که از طرف معلما، جامعه و خانواده برامون اتفاق افتاده، باعث شده نسل مریضی بالا بیان! نسلی که باید همه چیزشون عالی پیش بره تا بتونن از یه دستاوردی لذت ببرن. نسلی که فاصله ۱۹ و هفتادوپنج با بیست براشون بیست نمره است، نه بیست و پنج صدم!

خبر فاجعه‌بارتر اینه که این بیماری شدیدا واگیر داره، فکرش رو بکن نسل ما چقدر راحت میتونه نسلهای آینده‌مونو خونه خراب میکنه! بر اساس مطالعات انجام شده یه فردکمالگرا میتونه براحتی ۵ نفر از اطرافیان خودشو در معرض کمال گرایی مفرط قرار بده!!!

راستش رو بخوای همیشه وقتی تو دوره های ترکیبیمون که برگزار میکنیم، کمال‌طلبی رو میزاریم اون وسط مسطا، چیز خاصی هم تو تبلیغ ازش نمیگیم! چون میدونیم خیلی جذاب و بازاری نیس! و اساسا خیلها افتخار میکنن که کمال‌طلب هستند! جالبه که همیشه بعد از دوره طبق نظرسنجی‌ها از بین سرفصلها، یکی از پرطرفدارترین و مفیدترین بخشهای دوره مربوط به همین بحثه! میپرسید چرا؟ سطر بعدی دلیلش رو براتون توضیح دادم!

اگه به شما بگن از بین این دو گزینه یکی رو انتخاب کن:

الف: با یه ساعت کار و ۲۰۰ میلیون تومان پول بابت دستمزد یک ساعت کار
ب: یک سال کار و ۲۰۱ میلیون تومان پول بابت دستمزد یک سال کارکردن؟

کمالطلبی یعنی اینکه من بخوام یه سال کار کنم تا فقط درحد یه میلیون تومن بیشتر بدست بیارم و دلم خوشه که چقدر دقیق و کامل همه چیز رو تو زندگی انجام میدم! دوستااااااااااااااااااااااااااااان جدا اکثر انسانها تو جامعه ما واقعا مشغول همچنین رفتارهایی هستند!

به مثالهای زیر دقت کنین ببینین چقدر براتون آشناس:

یه تماس ساده که اونقدر به تعویق میافته که کلی فرصت رو از بین میبره،
یه تمیزکردن اتاق که تبدیل به یه معضل میشه چون الان فرصت مناسبی نیست،
آماده کردن یه ویدئو ساده برای اینستا که اونقدر وسواس پیدا میکنیم که برای دو هفته پیجمون راکد میمونه و…
اگه شما هم یه ماه هستش که میخوای اتاقتو تمیز کنی ولی گذاشتی یه زمان مناسب!
اگه وقتی میخوای یه پست تو اینستا بزاری چند بار ادیتش میکنی!
اگه یه ساله میخوای کتابت رو بنویسی ولی میگی نه فعلا بزار تو یه فرصت مناسب تا مطالب رو کاملا دقیق بنویسم!
اگه میخوای سه ماهه ورزش کنی ولی منتظری یه کفش خوب بخری، لباس مناسب داشته باشی، هوا مناسب بشه، باشگاه خوبه بری، یکم سرت خلوت بشه!
اگه میخوای زبان یاد بگیری و فک میکنی باید همه اصولش رو باهم و به شکل عمیق و جامع یاد بگیری!
اگه دلت میخواد وبسایت داشته باشی ولی همچنان درگیر اینی که چطور میشه یه وبسایت توپ زد! و…
اگه برنامه‌های عقب افتاده مشابه تو زندگی‌تون داری و در حال حاضر هیچ اقدامی براش نکردی باید با سر پایین اعلام کنم که حالت به شدت وخیمه و اگر درمانش نکنی هم خودت و هم اطرافیانتون رو بدبخت میکنی! بهت قول شرف(!) میدم اون زمانایی که منتظری هرگز نمیرسن! باور نداری برو از هر ایرانی میخوای بپرس، که میخوان یه روز باشگاه برن یا زبان رو یاد بگیرن!(اکثرا هم از اول سال یا از شنبه یا تو یه فرصت درست حسابی میخوان انجام بدن!) پس لطفا و لطفا حتی اگه نمیخوای این محصول کاملمون رو به هر دلیلی فعلا تهیه نکنی، دوره رایگانمونو نگاهی بنداز، شک نکن معجزه‌اش رو تو زندگیت خواهی دید!

دوره‌تون چطوریه؟ چیا میگین؟

اولش یاد میگیریم به یه خودشناسی برسیم؟ یعنی اینکه ببینیم با خودمون چند چندیم؟ کجای این داستان قرار داریم. ببینیم مرز بین کمالگرایی منفی و مثبت-یا به روایتی کامل‌گرایی و کمال‌گرایی- رو تشخیص بدیم. با یه سری نشانه‌ها و تبعاتش آشنا میشیم تا بدونیم کجاها کمالگرایی به سراغمون میاد. یه تست کمالگرایی هم هستش که بهتره بدیم تا روند خودشناسیمونو کامل کنیم. تا اینجا تو مرحله تشخیص بودیم. باور کنید همینقدر دونستن هم ۵۰درصد مشکلات زندگیمونو خصوصا تو بحث مدریت زمان و اهمالکاری رفع میکنه.

تو گام بعدی که میرسه به درمان، با چندتا مهارت کاربردی آشنا میشیم. با این مهارتها میتونیم تا حد زیادی این رفتار رو کنترل و حلش کنیم. یاد می‌گیریم که تبعات کمالگرایی تو زندگیمونم تا حد خیلی زیاد کاهش بدیم و رفعش کنیم. در نهایت برای اینکه بتونیم خودمونو واکسینه کرده باشیم در مورد باورهامون کار میکنیم و روشی رو معرفی میکنیم که باورهامونو جوری پرورش بدیم که در مقابل این ویروس مصون باشیم.

یه نکته خیلی مهمممممممممممممممممممممممم:

بازهم تاکید میکنم و ازتون خواهش دارم که دوستان عزیز بهر دلیلی اگه نخواستین محصولمونو بخرید حتما یه سر به دوره‌های جامع بزنید و دوره جامع کمال‌طلبی رو که رایگان هستش-و البته بسیار مفید- بخونید. ممنونم که تا اینجا خوندی!!! بقیه اش راجع به خود محصولمون توضیح دادیم که اگه تمایل به تهیه‌اش نداری بیشتر از این وقتتو نمیگیرم ولی شدیدا توصیه میکنم که شده قرض کن ولی محصول رو تهیه کن چون به درد دنیا و آخرت میخوره!

اگه میخوای محصولمونو بخری ولی حس میکنی یکم گرونه یا دو دلی:

باید بدونی که اولا این محصول میتونه زندگیتو اونقدر تغییر بده که خیلی زود چندین برابر وجهی که پرداخت کردی برات برمیگرده-هممچنان که برای خود ما و خیلی از عزیزانی که این محصول رو خریدند اتفاق افتاده- و واقعا هم قیمت این دوره در مقایسه با یه وعده غذا تو یه رستوران یا یه تی شرت و یه جفت کفش، چیز زیادی نیست، ولی محصولی که بدست خواهی آورد برات نه یه لذت چند دقیقه‌ای که یه لذت همیشگی رو به ارمغان خواهد آورد.

تحت چه شرایطی میتونم درخواست بازگشت وجه بدم؟

هیچ شرایطی وجود نداره. تنها معیار نظر شخصی شماست، به عبارتی اگه با دوره حال نکردی میتونی تقاضای بازگشت وجه داشته باشی و پولتو پس بگیری، کسی هم نمیتونه بگه بالا چشمت ابروست!

هنوزم شک داری؟

قبول دارم که برای آموزش پول دادن به آسونی خریدن یه پرس ساندویچ همراه با یه لیتر سس و نوشابه تگری که همه از مضراتش آگاهیم، نیست. از طرفی همه تو عمرمون حداقل یکی دوبار آموزش بدردنخور دیدیم که بعدش حس کردیم پولمونو انداختیم بیرون و ایکاش که همون ساندویچ و مخلفاتش رو میخوردیم! خود منم اونقدر از اینجور دوره‌ها و کتابها خریدم که حتی دوست ندارم که دیگه بهشون فکر کنم!

اما شما میتونین نظرات افرادی که این دوره رو تهیه کردند اینجا بشنوین، بازم تاکید میکنم محصولاتمون گارنتی بازگشت وجه داشته و داره! ما تقریبا تو هر ماه ۵درصد از فروشمون رو بازگشت میدیم! البته بگم همین گارانتی برای خود ما هم کلی فایده داشته و داره! چرا؟

– اولا که ایراداتی که شاید هیچوقت خودمون متوجهش نمیشدیم رو از عزیزانی که درخواست گارانتی دادن دریافت میکنیم که خیلی خیلی برای تولید محصولات دیگه ارزشمنده و خود این برامون شده یه مزیت رقابتی عالی!

– دوم اینکه بیشتر از نصف مشتریانی که درخواست گارانتی دادن، از اونجایی که خیالشون راحته، باز از محصولاتمون خریداری میکنن. اما اگه گارانتی نداشتیم هیچکدام از این مشتریا هیچوقت از ما خرید نمیکردن و ناراضی مارو ترک میکردن. که این یه فاجعه برای بخش بازاریابی و فروش ما بود!

– سوم اینکه خیالمون راحته که مخاطبامون پولی رو که دادن با رضایت خاطر دادن و این پول حلالِ حلاله و برکت زیادی داره! در نهایت از اونجایی که ارتقا از سال ۹۵ کارشو شروع کرده و همیشه تلاش کرده بهترین‌ها رو ارائه بده. خیلی مشخصه که هیچوقت به خاطر یه سری منافع زودگذر دوست نداریم اعتبار چندین ساله خودمونو پیش مخاطبانی که با کلی زحمت و هزینه جلب کردیم با نارضایتی از یه محصول خاص از دست بدیم.

پس از نظر پولی که میدین خیالتون راحت باشه که کلا هیچ ریسکی انجام نمیدین. من مطمئنم که این خرید شروع یه همکاری بلندمدت بین ما خواهد بود!

حالا این محصول رو نخرم چی میخواد بشه؟

هیچی! و البته بدیش اینجاست که هیچ اتفاقی رخ نخواهد! با نخریدن این محصول در واقع شما در آینده خودتون رو از فرصتهایی که این آموزش براتون مهیا میکرد، محروم میکنید و زندگیتون به همین منوال ادامه خواهد داشت، بدون هیچ پیشرفتی!
اما اگه تو ذهنتون، همچنان یه همچین واگویه‌هایی میاد که:

بعدا میخرمش!

حالا فرصت هستش!

فعلا بزار پولم تو حساب باشه ماه بعدی میخرم!

اجازه بدید یه جمله بگم و تصمیم‌گیری رو به خودتون بسپارم:

۹۹درصد مواقع هیچوقت اون زمان ایده‌آل به وجود نمیاد بلکه باید خودت اونو خلق کنی. یا الان یا هیچوقت! چون تا وقتی متفاوت رفتار نکنی، انتظار نتایج متفاوت رو هم نداشته باش.

برنامه درسی دوره

بخش اول: اصول
مقدمه – غلبه بر کمالطلبی رایگان 00:02:00
مهمترین نکته در غلبه بر کمالطلبی 00:03:00
مشکلات کمالطب ها ۱- غلبه بر کمالطلبی 00:10:00
مشکلات کمالطلب ها ۲- غلبه بر کمالطلبی 00:07:00
مشکلات کمالطلب ها ۳- غلبه بر کمالطلبی رایگان 00:06:00
مشکلات کمالطلب ها ۴- غلبه بر کمالطلبی 00:07:00
مشکلات کمالطلب ها ۵- غلبه بر کمالطلبی 00:10:00
مشکلات کمالطلب ها ۶- غلبه بر کمالطلبی رایگان 00:08:00
بخش دوم: باورها
باورهای رایج ۱- غلبه بر کمالطلبی 00:00:00
باورهای رایج ۲- غلبه بر کمالطلبی 00:10:00
بخش سوم: ریشه های کمالطلبی
سخنی با والدین و معلم ها- غلبه بر کمالطلبی 00:07:00
بخش چهارم: روشهای غلبه بر کمالطلبی
کمالطلب درون – غلبه بر کمالطلبی 00:09:00
تکنیک اجایل – غلبه بر کمالطلبی 00:09:00
خلاصه دوره
خلاصه دوره غلبه بر کمالطلبی 00:01:00

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قيمت ۲۳۷,۰۰۰ تومان شرکت در دورهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • 1 ساعت, 32 دقیقه
0 دیدگاه
129 دانشجو

اطلاع رسانی

جستجوی دوره ها

دوره های پیشنهادی

کلیه حقوق این سایت برای آکادمی ارتقا محفوظ است.