• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

بداهه گویی و سخنرانی آسانسوری

بداهه گویی و سخنرانی آسانسوری

شانس فقط یکبار درخانه‌ را میزند! همه ما به این موضوع واقف هستیم که بسیاری از فرصتها در زندگی فقط و فقط یکبار بوجود می‌آیند. تصور کنید در یک مکان پیش‌بینی نشده مانند آسانسور، لابی هتل، صف پاسپورت و… فردی تاثیرگزار در حوزه کاری خود را ملاقات میکنید.  شخصی که میتواند حکم همای سعادت را برای کسب و کار شما داشته باشد. حال در این شرایط دو حالت به وجود خواهد آمد: اگر از پیش، آمادگی لازم برای حضور در این شرایط را داشته باشید، این لحظات میتواند نقطه عطف زندگی و کسب و کار شما باشد. برعکس ادر صورت عدم آمادگی، این فرصت طلایی چیزی جز آه و افسوس برای شما بهمراه نخواهد داشت. خبر بد اینجاست که تقریبا ۹۹درصد از مردم برای این شرایط آمادگی خاصی ندارد. لذا تنها یادگاری آنها از این دیدار آه و حسرت خواهد بود.

شما هم با من موافقید که انسانهای موفق تنها با یکبار فرصت، خود و ارزشمندی‌شان را به نحو احسنت نشان میدهند. بدون شک آموزش دیدن و تمرین مداوم یکی از بخشهای جدانشدنی زندگی این تیپ افراد است. فراموش نکنید مادامی که ما رفتار و عادتهای یکسانی داشته باشیم بدون شک نتایج یکسانی نیز خواهیم گرفت.

مهارت سخنرانی آسانسوری در دنیایی که حوصله افراد روبروز کم و کمتر میشود و مشغله‌ها بیشتر و بیشتر میشود اهمیت دوچندانی دارد. نتیجه کسب چنین مهارتهایی نه تنها ما را از فرصت‌سوزی‌های مکرر در زندگی نجات میدهد بلکه میتواند به رونق و پیشرفت مالی و گاه شخصی ما نیز بسیار کمک کند.

ما در وبینار بداهه گویی و سخنرانی آسانسوری به شما آموزش خواهیم داد که:

در شرایط پیش‌بینی نشده بتوانید با افراد تاثیرگزار زندگیتان به بهترین نحو صحبت کنید

به شکل موثری سر صحبت را باز کرده، بتوانید خودتان و کسب و کارتان را به نحو احسنت پرزنت کنید

در چند ثانیه سخنرانی آسانسوری خودتان را طراحی و پیاده کنید

هوش کلامی خود را بالاتر برده و مهارت بداهه‌گویی را در خودتان تقویت کنید.

دوره سخنرانی آسانسوری برای چه کسانی توصیه میشود؟

میتوان گفت که به شکل عام برای تمامی افرادی که صاحب کسب و کاری هستند، و یا تمایل دارند در شرایط پیش‌بینی نشده‌ای به بهترین شکل به سخنرانی بپردازند، این دوره مفید خواهد بود. اما این مهارت برای مدیران میان‌رده و ارشد سازمانی بسیار ضروری‌تر خواهد بود. چرا که این افراد بیشتر با افراد تاثیرگزار برخورد دارند و باید بتوانند از این برخوردها و ارتباطات به نحو احسنت برای پیشرفت خود و سازمانشان استفاده کنند.

مخاطبان وبینار سخنرانی آسانسوری در مورد محصول چه میگویند؟

این محصول به شکل وبینار و به صورت مشترک با ایسمینار برگذار شده است. نظرات شرکت کنندگان این وبینار و بازخورد آن را میتوانید از اینجا ببینید. همچنین میتوانید امتیاز وبینار را از دید مخاطبان ایسمینار نیز ببینید و چک کنید.

 

آیا این قیمت برای دوره فشرده آموزشی، زیاد نیست؟

میتوان به این قضیه از دو جهت نگاه کرد، اول اینکه کافیست به پولها و موقعیتهایی که تاکنون بخاطر نداشتن این مهارت نابود شده‌است فکر کنید!

تصور کنید که با دانستن اصولی سخنرانی میتوانید فرصتهای نابی را برای خود و اطرافیانتان خلق کنید و دنیا را برای خودتان و دیگران جای بهتری برای زندگی کنید. حالا خود تصمیم بگیرید که این هزینه در برابر این منافع ارزشش را خواهد داشت یا نه! میتوانید که همچنان از نداشتن این مهارت در سختی باشید یا این لحظه نقطه شروع یک تغییر مثبت در زندگی‌تان باشد. اگر همچنان مردد هستید…

خیالتان راحت باشد که با خرید این محصول هیچ ریسکی نخواهید کرد. این محصول مانند تمام محصولات آکادمی ارتقا پس از رد شدن از فیلترهای مختلف، کیفیت و کاربردی بودن تایید شده‌است. اما چنانچه بهر دلیلی، انتظار شما از دوره برآورده نشده است، به راحتی میتوانید هزینه خود را طی یک ماه آینده بازگشت دهید.

تحت چه شرایطی میتوان درخواست بازگشت وجه داد؟

هیچ شرایطی وجود ندارد. تنها ملاک نظر شخصی خودتان خواهد بود. به عبارتی اگر حس کردید دوره ارزش صرف این هزینه را نداشته، صرفا با ارسال یک تیکت و فشردن یک دکمه میتوانید درخواست بازگشت وجه بدهید! برای پی‌بردن به سهولت اینکار(!) میتوانید از اینجا ویدئو ۳۰ ثانیه‌ای استفاده از گارانتی بازگشت وجه را مشاهده کنید!

درخواستی بسیار مهم از مخطبان همیشگی آکادمی: لطفا برای امتحان و کنجکاوی از گارانتی بازگشت وجه استفاده نکنید، که این موضوع باعث اذیت شدن و هدررفت منابع و زمان بخش مالی و آموزشی آکادمی میشود. بارها اتفاق افتاده پس از عودت وجه، عزیزانی بودند که  با جمله “میخواستم ببینم واقعا پول رو برمیگردونید یا نه!” درخواست دارند گارانتی بازگشت وجه کنسل شود و پول عودت شده را مجدد به ما بدهند. تاکید میکنم این موضوع باعث میشود داده‌های آماری و حسابداری دچار خطا شده و البته زحمت و ناراحتی زیادی برای تیم ارتقا فراهم میکند!

پــــــــس:

لطفا اگه مارو دوست دارید بخاطر کنجکاوی اینکار رو نکنین! 

هنوز هم شک دارید؟

قبول دارم‌ همه ما در عمرمان حداقل یکی دوبار، در زندگی پول و از آن مهمتر زمانمان را با آموزشهای نامناسب و بدرد نخور از دست داده‌ایم. بدتر از زیان مادی حس فوق‌العاده بدی است که بعدا تجربه‌اش میکنیم. من هم مثل شما بارها و بارها این حس ناخوشآنید را تجربه کردم. اما تقریبا در همه این موارد، فروشنده هیچ مسئولیت و گارانتی را به خریدار ارائه نمیدهد. مثل اینکه خود بر آنچه ارائه میداده، آگاهی کامل داشته!

ولی اگر فقط یکبار از محصولات ما استفاده کنید طعم شیرین دریافت آموزش کاربردی با کیفیت بالا را خواهید چشید. قطعا سود این سرمایه‌گذاری فوق‌العاده ارزش یکبار امتحان کردنش را خواهد داشت. برای اینکه خیالتان بیشتر راحت شود، میتوانید نظرات افرادی که این دوره را تهیه کرده‌ند بشنوید. بازهم تاکید میکنم این معامله از نظر ریالی ریسکی برای شما ندارد و از نظر هزینه زمانی، شما با دیدن بخشهای منتخب این محصول میتوانید تا حد زیادی از ارزشمندی و مفید بودن مطالب مطمئن بشوید.

یک اعتراف صادقانه!

طبق آمار، ما در ماه ۳-۷درصد از فروشمان را صرف گارانتی بازگشت وجه میکنیم و اینکار را با خوشحالی انجام میدهیم، چرا؟

  1. اول اینکه که ایراداتی را که شاید هیچوقت خودمان متوجهش نمیشدیم از عزیزانی که درخواست گارانتی داده‌اند، دریافت میکنیم. – توجه کنید که ذکر علت کاملا اختیاری هست، شما میتوانید هر علتی را ارائه دهید مثلا، حس خوبی در طول دوره نسبت به مدرس نداشتم!- نکات بسیار باارزشی که برای تولید محصولات آینده فوق‌العاده راه‌بردی خواهد بود. به نوعی این گارنتی برای ما تبدیل به مزیت رقابتی عالی شده است و در نوع خود سیستم کنترل کیفیت فوق‌العاده‌ای را بوجود آورده است.
  2. بیشتر از نصف مشتریانی که درخواست گارانتی داده‌اند، با توجه به تجربه‌ای که از گرفتن هزینه پرداختی داشته‌اند، براحتی برای خرید محصولات دیگر ما اقدام کرده‌اند. این در حالی است که اگر ما گارانتی را نداشتیم، همه این مشتریان را از دست میدادیم. در عصر شبکه‌های اجتماعی یک مشتری ناراضی که حس هدررفتن پولش را دارد یعنی فاجعه‌ای بسیار بزرگ برای بخش بازاریابی و فروش ما!
  3. سوم، ما نیز از بابت پول دریافتی بابت محصولاتمان، خیالمان راحت است، چراکه میدانیم این پول کاملا حلال و با رضایت کامل گرفته شده است و قطعا بسیار بابرکت خواهد بود. همچنین اطمینان داریم محصولات ما آنقدر ارزشمند هست که با وجود سهولت بسیار در بازگشت وجه، مشتریان ما همچنان بابت تهیه محصولات آموزشی با رضایت کامل هزینه میکنند. پس در بلندمدت میتوانیم در این بازار موفق بمانیم. موضوعی که ارزش بسیاری دارد.

آیا این گارانتی باعث سواستفاده افراد نمیشود؟

ما در ارتقا بر این باور هستیم که افرادی که بدنبال آموزش هستند انسانهایی فرهیخته و فوق‌العاده ارزشمند و تاثیرگذار هستند. احتمال اینکه فردی برای آموزش خود وقت گذاشته، آموزش را ببیند، تمرینات را انجام دهد و با وجود اعتقاد به ارزشمندی و مفید بودن آن، بخواهد هزینه‌ی دریافتی را به دروغ پس‌بگیرد، بسیار بعید خواهد بود. ما به تمام مشتریانمان اعتماد کامل داریم همچنان که مشتریان عزیز ما نیز به ما اعتماد کامل دارند.

اگر پول کافی برای تهیه محصولات شما نداشتتم؟

دوستان و خصوصا دانشجویان عزیزی که علاقه‌مند به مطالب آموزشی و مدیریت هستند، ولی درحال حاضر درآمد کافی و توانایی کامل برای پرداخت هزینه‌های آموزشی ندارند میتوانند با پشتیبانی تماس بگیرند تا از شرایط ویژه ما استفاده کنند. به امید روزی که کسی بدلیل کمبود منابع مالی از آموزش محروم نباشد.

همچنین افرادی هستند که گاه آموزشها را به جای یک عدد، چندین بار تهیه میکنند تا آکادمی این آموزشها را در اختیار دانشجویان عزیز قرار دهد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با پشتیبانی آکادم در تماس باشید.

اگر محصول سخنرانی اسانسوری را تهیه نکنم چه اتفاقی می‌افتد؟!

قطعا هیچ اتفاقی! زندگی حرفه‌ای و شخصی شما با همان روال همیشگی ادامه پیدا میکند. اتفاقا خبر بد همین است که با تهیه نکردن این محصول، شما فرصت و تغییر مثبتی را که این آموزش برای شما میتوانست رقم بزند از دست خواهید داد.

اگر همچنان ذهن شما چنین واگویه‌هایی دارد:

” بعدا میخرمش!

حالا فرصت هست دیگه!

فعلا بزار پولم تو حساب باشه ماه بعدی میخرم!

حرفاتون درست؛ اما باشه یه روز دیگه که سرم خلوت باشه و با انرژی باشم تهیه اش میکنم!”

اجازه بدهید جمله‌ای را به شما بگویم، و انتخاب را به خودتان بسپارم:

” هرگز زمان ایده‌آل برای تغییر وجود ندارد، این شما هستید که آن را خلق میکنید. مادامی که متفاوت رفتار نکنید، نتیجه متفاوت هم نخواهید گرفت!

به گواه زندگی‌نامه افراد موفق، اقدام کردن، بارزترین و تکراری‌ترین ویژگی افراد موفق است!”

هرگز زمان ایده‌آل به وجود نخواهد آمد باید خود خلقش کنی. یا الان یا هیچوقت!

برنامه درسی دوره

کلیات
مقدمه سخنرانی آسانسوری 00:08:00
لزوم داشتن مهارت سخنرانی آسانسوری 00:17:00
سطوح تاثیرگذاری 00:18:00
هوش کلامی
بداهه گویی 00:22:00
تمرینات کاربردی 00:15:00
ارتباط موثر
باز کردن سر صحبت 00:12:00
معرفی صحیح خود 00:14:00
پنج ارتباط طلایی 00:19:00

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قيمت ۱۷۰,۰۰۰ تومان ۶۳,۰۰۰ تومان شرکت در دورهامتیاز: 0 از 0 رای

0

  • 2 ساعت, 4 دقیقه
0 دیدگاه
52 دانشجو

اطلاع رسانی

جستجوی دوره ها

دوره های پیشنهادی

کلیه حقوق این سایت برای آکادمی ارتقا محفوظ است.