• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره ارتقا

ما همه در ارتقا، در تلاشیم تا بهترین آموزش ها را به بهترین نحو و به صورت کاربردی در اختیار شما قرار دهیم.

معرفی مجموعه

از اواسط ۱۳۹۵ پویا معتمدی مجموعه ی ارتقا را با همکاری مهندس مجید شاه محمدی پایه گذاری نمود. از وظایف این مجموعه که در حال حاضر در قالب شرکت ارتقا بین الملل پیشرو فعالیت دارد، می توان تولید محتوای آموزشی در زمینه ارتقای مهارت های فردی و سازمانی را نام برد. تیم ارتقا در راستای تحقق اهداف مجموعه به مشاوره ی مدیران، کارآفرینان و افراد خویش فرما در زمینه های توسعه فردی و ارتقا راندمان سازمانی می پردازد. این مجموعه افتخار دارد با آموزش کارکنان سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی و قرار دادن تجربه ی خود در اختیار آنان در پیشرفت و افزایش هرچه بیشتر کارکنان و نتیجتاً سازمان مربوطه خدمت گذار باشد. آکادمی ارتقا رسالت خود را در گسترش مهارتهایی میداند که میتواند تاثیرقابل توجهی در بالارفتن کیفیت زندگی فردی و حرفه‌ای افراد دارد.

تیم اصلی ارتقا

مجید شاه محمدی

مدیر آموزشی

فردی پیگیر و سخت کوش که از بچگی با گذاشتن کاغذ تو پرینتر مشکل داشت! هرزگاهیم زود عصبانی میشه…

سمیرا صادقیان

مدیر امور مشتریان

خوش صدای خوش بیان که عاشق وسایل رنگی رنگیه. فکر میکنه کل ارتقا میخوان اذیتش کنن!

احسان پزشکی

مدیر آتلیه

خلاق، دقیق، باهوش و آچار فرانسه. فقط اگه رو حرفش حرف بزنی ازت بدش میاد چیزیم بهت نمیگه!

ریحانه ناظمی

مدیر فروش

دختر باهوش و خوش اخلاقیه. پشتکار خوبی داره. خوش خنده است و از زیر کار زیاد در نمیره. 

داستان ارتقا...

چنان که سعدی گوید، روز وداع یاران شاید یکی از غم انگیزترین تجربه ها برای هر فرد باشد. این تجربه بارها برای ما (تیم ارتقا) نیز اتفاق افتاده است. چه دوستانی نخبه داشتیم که بخاطر بیکاری ایران را رها کردند و آن همه علم و نبوغ را به دیاری دیگر به ارمغان بردند. این بود که به فکر چاره شدیم شاید بتوانیم باری هرچند سبک از این غم سنگین را از دوش ایران بِه از جانمان برداریم. ارتقا شکل گرفت… قرارمان این بود که آموزش هایی ارائه دهیم که هرکس با هر تخصصی بتواند با استفاده از آن کسب و کاری را شروع کند و البته رونقی به کسب و کار خود دهد. هزینه هایمان بالا رفت. کار داشت تعطیل می شد. به فکر چاره شدیم. تیم دو بخش شد. بخشی به ماموریت قبلی خود ادامه داد و دیگر اعضای تیم شروع کردند به تحقیق و پژوهش تا محصولاتی تولید کنند که فروش آن هزینه ها را جبران کند و البته سود آن دلگرمی باشد برای همه ی اعضای تیم تا با قوتی بیشتری به وظیفه خود عمل کنند. این شد که ارتقا به اینجا رسید و تا هست به ارتقای خود ادامه می دهد…

رهبری یک امر مهم است...

رهبران تیم ارتقا، نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر کشور هستند که همگی آموزش های تخصصی جهت اداره و رهبری تیم های مختلف را دیده اند و در زمینه ی تخصصی خودشان جزو بهترینان کشورند.

آموزش های کاربردی با هیئت علمی مجرب

ما همواره در تلاشیم تا بهترین آموزش ها را در کاربردی ترین صورت ممکن زیر نظر اساتید و هیئت علمی مجرب ارائه نماییم.

ساعات کاری آکادمی ارتقا

شنبه تا چهار شنبه
ساعت ۹:۰۰ تا ۱۷:۰۰
پنجشنبه ها
ساعت ۹:۰۰ تا ۱۴:۰۰

آدرس ارتقا

تهران، تقاطع خیابان مطهری و میرزای شیرازی
پلاک ۲۱۰، طبقه ۳، واحد ۶
۰۹۱۲۰۸۷۳۳۸۵ (پاسخگویی ۲۴ ساعته)

کلیه حقوق این سایت برای آکادمی ارتقا محفوظ است.