• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

معرفی کتاب هفت عادت مردمان موثر (استفان کاوی)

کتاب هفت عادت مردمان موثر | در سری مقالات معرفی کتاب، کتاب هفت عادت مردمان موثر از استفان کاوی، خدمت همراهان ارتقا معرفی می‌شود. این کتاب، جزو کتابهای برجسته‌ ای است که موکداً خواندن آن را به هر فردی توصیه میکنیم.

رفتارهای ظاهری ما مانند قله‌های کوه یخی است که از آب بیرون زده و همه آن را می‌بینند؛ اما کسی از ریشه و باطن آن که معلول عادات ما هستند اطلاعی ندارد. حال آنکه این رفتارهای باطنی‌ ماست که قسمت اعظم وجود ما را تشکیل می‌دهد. رشد و ارتقا فردی، یک شبه اتفاق نمی‌افتد و باید عادتهایی را در خود نهادینه کنیم که زمان‌بر هستند؛ هرچند متاسفانه عموم مردم انرژی خود را بر روی رفتارهای سطحی متمرکز میکنند.

کتاب هفت عادت مردمان موثر نوشته استفان کاوی (استیون کاوی)، در بردارنده اصول و مفاهیم بنیادینی است که با بکارگیری و نهادینه کردن آنها می‌توان، زندگی شخصی و حرفه‌ای خود را تا حد بسیار بالایی ارتقا بخشید. این کتاب در بیش از ۳۰ میلیون نسخه و به بیش از ۳۵ زبان دنیا چاپ و منتشر گشته است. این کتاب توسط نویسندگان و شخصیت های تاثیرگذار بسیاری تحسین و توصیه شده است. ریس‌جمهور سابق ایالات متحده، بیل کلینتون، اظهار می‌دارد که اگر مردم آمریکا به رهنمودهای استفان عمل کنند، ظرف مدت کوتاهی، بهره‌وری آمریکا به طرز قابل توجهی بالا خواهد رفت. عده‌ای کاوی را برای آمریکایی‌ها، همپای سقراط می‌دانند و مفاهیم و مطالب موجود در کتاب وی را یک راه‌حل عملی و کافی برای سعادت جامعه خود می‌دانند. مجله تایم استیفان کاوی را یکی از ۲۵ فرد تاثیرگذار آمریکا در قرن معاصر معرفی و کتاب هفت عادت مردمان موثر را مهم‌ترین و تاثیرگذارترین کتاب قرن ۲۱ در حوزه ارتقا شخصی و بازرگانی دانسته‌است. هنگامی که مجله معروف فورچون، ۵۰۰ شرکت برتر دنیا را معرفی کرد، مشخص شد که شرکت مشاوره‌ای استفان کاوی به بیش از دو سوم این شرکتها، مشاوره داده‌است! استفان تمامی این موفقیت‌ها را نتیجه هماهنگی و همراهی خود با اصول و مفاهیم تشریح‌شده در این کتاب می‌داند.

کتاب هفت عادت مردمان موثر در حدود ۲۰۰ صفحه دارد، و از آنجایی که یک کتاب تربیتی و متمرکز بر رفتار ‌میباشد، توصیه می‌شود این کتاب را همراه با تمرکز بالایی خوانده و در پایان هرفصل نکات اصلی آن را یادداشت نمایید. سعی کنید تا نکات کتاب هفت عادت مردمان موثر را در زندگی خود پیاده‌سازی کنید. بهتر است در فواصل چند ماه خلاصه‌های کتاب را از نظر گذرانده و میزان موفقیت خود را در عمل به نکات آن ارزیابی و سعی در بهبود رفتار خود نمایید.

دوست عزیز، برای اطلاع از سایر کتاب های مفید به صفحه معرفی کتاب ارتقا سر بزنید. همچنین ممنون خواهیم بود اگر کتاب های مفیدی را که تا کنون خوانده اید در بخش دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما در میان بگذارید.

اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۹

۰ پاسخ به "معرفی کتاب هفت عادت مردمان موثر (استفان کاوی)"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق این سایت برای آکادمی ارتقا محفوظ است.