• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

معرفی کتاب قطار سریع السیر ثروت سازی (دارن هاردی)

کتاب قطار سریع السیر ثروت سازی که گاه با نام قطار سریع السیر کارآفرینی یا قطار سرعت بسوی ثروت نیز ترجمه شده است، بی شک یکی از بهترین آثار دارن هاردی است. دارن هاردی که اکثرا او را با کتاب اثر مرکب اش می شناسیم، در این کتاب، چکیده ی تجربیات یک سفر کارآفرینی را با خواننده به اشتراک میگذارد. از شروع ایده، تا نحوه استخدام نیرو و از مشکلاتی که هر کارآفرین با آن دسته و پنجه نرم می کند، می گوید. یاد می دهد چگونه در مسیر کارآفرین شدن باید با ناهمواری های مسیر کنار آمد.
کتاب قطار سریع السیر ثروت سازی، شاهکاری است که اگر یک مدیر هستید، اگر یک کارآفرین هستید و یا حتی اگر فکر کارآفرینی را در سر می گذارنید، پیشنهاد می کنیم قبل از هر اقدامی این کتاب را ورق بزنید. دارن هاردی در کتاب قطار سریع السیر ثروت سازی به شما ماهی نمی دهد! بلکه ماهی گیری را به شما می آموزد. طی چندین سال تجربه ای که از کار در شرکتهای مختلف داشتم، کلمه به کلمه ی کتاب برایم آشنا بود! راه حل هایی که دارن هاردی در این کتاب برای مشکلات کارآفرینی و مدیریت کسب و کار مطرح می کند، اگر زودتر در دست مدیران شرکت هایی که من در آن ها مشغول بودم، قرار می گرفت، اوضاع اقتصادیِ کاملاً متفاوتی را رقم می زدند! دارن در قطار سریع السیر ثروت سازی، فرآیند کسب ثروت را به درستی به قطاری تشبیه می کند که به سوی ثروت در حرکت است و این قطار از نوع سریع السیر خواهد بود اگر به موانع مسیر آشنا باشیم! موانعی که دارن در این کتاب به خوبی در قالب کلمات درآورده است.

کتاب قطار سرعت بسوی ثروت یا همان قطار سریع السیر ثروت سازی، در ایران توسط انتشارات مختلفی ترجمه شده است و البته نسخه صوتی این کتاب نیز در دسترس می باشد که بنا به عادت مطالعه خودتان می توانید از هر کدام استفاده کنید. خواندن آن با سرعت خوانش معمولی، حدود ۵ ساعت از شما زمان خواهد برد.

اگر به ارتقا مهارت های فردیتان اهمیت می دهید، مقالات ارتقا را از دست ندهید!

نویسنده: رسول دانیال زاده نمین

مرداد ۴, ۱۴۰۲

۰ پاسخ به "معرفی کتاب قطار سریع السیر ثروت سازی (دارن هاردی)"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق این سایت برای آکادمی ارتقا محفوظ است.