• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

باهم در ارتقا باشیم...

خدمات آکادمی ارتقا

خدمات آکادمی ارتقا در سه بخش اصلی تقسیم بندی می گردد: خدمات ارتقا فردی، خدمات ارتقا سازمان و مشاوره مدیریتی. در زیر شرح خلاصه ای از این خدمات آورده شده است.

آموزش های کاملاً کاربردی

زیر نظر هیئت علمی مجرب

مهمترین وظیفه ما در تیم ارتقا، ارائه آموزش هایی است که علاوه بر استفاده از منابع معتبر آکادمیک و بروز دنیا، کاملاً کاربردی باشند. همه آموزش ها توسط یک هیئت علمی مجرب ارائه می گردند.

هدف ما همواره ارائه راه حل های کاربردیست...

چه خدماتی میتوانیم برای شما انجام دهیم؟

ارتقا سازمانی​

کارکنان یک شرکت به مثابه ویترین یک کسب و کار می‌باشند. بدون تردید داشتن یک رابطه خوب بین کارکنان و مشتری ها، و همچنین روابط بین کارکنان بر راندمان شرکت تاثیر قابل توجهی خواهد گذاشت. این مهم در دنیای پر رقابت امروز اهمیت دو چندان پیدا میکند.

ارتقا فردی

نود درصد شاگردان ممتاز دانشگاه هاروارد در بیش از صد رشته تحصیلی، ده سال پس از فارغ‌التحصیلی در زمینه‌های مالی و شغلی خود موفقیت بسیارکمتری از آنچه باید کسب کرده‌اند...
تحصیلات آکادمیک برای موفقیت سودمند است، اما کافی نیست...

کوچینگ

امروزه کوچینگ رفته رفته جایگاه و اهمیت بیشتری در دنیا پیدا میکند. یک کوچ فردیست که از زاویه بالاتری به قضایا نگاه می کند و می تواند سرعت پیشرفت هر فرد و یا هر سازمان را چندین برابر کند . مدیران و افراد موفق دنیا همواره بهترین کوچ ها را دارند.

ما عاشق آموزشیم...

از زبان مهارت جویان ارتقا...

مشتریان ارتقا

افتخار همکاری با چه ارگان هایی را داشته ایم؟

آیا برای بهترین سرمایه گذاری حاضرید؟

دوره های بینظیر ما را از دست ندهید...

کلیه حقوق این سایت برای آکادمی ارتقا محفوظ است.

ارتقا سازمانی

در ارتقا سازمانی مهارتهایی در اختیار سازمانها قرار می‌گیرد که بتوانند تاثیر بیشتر و تاثیرگذارتری بر روی مخاطبان و مشتریان خود داشته باشند. همچنین با برقراری یک سیستم موثر درون سازمانی به شکل بهینه‌تر از منابع انسانی، تخصص‌ها و مهارتهای مجموعه استفاده بکنند. مجموعه ارتقا با درک این مهم، افتخار دارد برای اولین بار و با تکیه بر تجارب موجود در دنیا در این بخش اقدام به طراحی طرحهای مختلف متناسب با نیازها و اهداف هر شرکت به شکل موردی نمیاد. تاثیراتی که این آموزشها بر رفتار و برخورد کارمندان یک شرکت معتبر میگذارد در کوتاه مدت باعث رضایتمندی مشتریان، بالاتر رفتن آرامش روانی کارمندان و در میان مدت تثبیت مشتریان و تضمین سود مورد نیاز و در بلند مدت سبب برندسازی و افزایش قابل توجه درآمدهای حاصله می‌گردد.

ارتقا فردی

براستی چگونه می‌توان استعدادهای بالقوه افراد در جایگاه مخصوص بخود را شکوفا کرد. اکثر مطالعات در مورد موفقیت‌های حرفه‌ای نشان‌دهنده این موضوع می‌باشد که موفقیت‌های مالی و شغلی افراد بیش از آنکه وابسته به مهارتهای فنی آنان باشد، به مهارتهای فردی آنان وابسته است. به عنوان نمونه میتوان به مطالعات گسترده‌ای که در آموزشگاه فنی دیل کارنگی ایالات متحده انجام گرفته و در مجله فوربس نیز جزو مقالات پراستناد قرار گرفت، اشاره کرد. این مطالعات نشان می‌دهد به طور بطور شگفت انگیزی هشتاد و پنج درصد از موفقیت مالی افراد در گرو مهارت های فردی آنان و تنها پانزده درصد از آن به دانش فنی آنها وابسته است. اولین هدف ارتقا کمک به پیشرفت جوانان و درنهایت پیشرفت جامعه بسیار مستعد ایرانی است، تا به آنچه واقعا شایستگی داریم با خواست خدا و یاری تمامی دوستان، برسیم.

کوچینگ

جهت خلق یک موفقیت شخصی و یا حتی موفقیت در سازمان، باید فاکتورهای مختلف و چند وجهی فرهنگی و روانشناختی و اجتماعی را بررسی و با توجه به تمام این جنبه ها استراتژی خاصی را اجرا نمود. تیم ارتقا با اشراف کامل بر اهمیت و میزان حساسیت این موضوع، یک شاخه تحقیقاتی و عملیاتی جدا در این زمینه بکار گرفته است. ارتقا، برای افراد و شرکت ها با اهداف مختلف که دارای تواناییها و استعدادهای بالقوه‌ای برای درخشیدن و باصطلاح موفقیت در یک عرصه را دارند کمک میکند تا بتوانند توانایی های خود را در زمینه مخصوص به خود تثبیت و در ادامه به توسعه ی موفقیت ها و نیز رفع موانع بپردازند.